ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୭ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ କରାଇଲେ ଯୁବକ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୭ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ କରାଇଲେ ଯୁବକ

ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ରୀ ହେଲେ ଗର୍ଭବତୀ। ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଗର୍ଭବତୀ କରାଇଲେ ଯୁବକ। ଦଶପଲ୍ଲା ବାଣିଗୋଛା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଲଜ୍ୟାଜନକ ଘଟଣା। ସରଳତାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀକୁ ଗର୍ଭବତି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଗଣିଆ ବ୍ଳକର ଏକ ଆଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ନ୍ତି। ଗତବର୍ଷ ଲକ୍‌ଡାଉନ ଯୋଗୁଁ  ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ସେ ନିଜ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ।

ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ  ଜଣଙ୍କର ସରଳତାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ସେହି ଗାଁର ବୁଲୁ ମଲ୍ଲିକ ବିବାହ ର ଲୋଭ ଦେଖାଇ  ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏପରି ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଏବେ ୭ ମାସର  ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍କୁଲ କତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏଭଳି ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ  ତୁରନ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ଜିଲ୍ଲା  ମଙ୍ଗଳ ଅଧିକାରୀ। ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଛି। ସେପଟେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବୁଲୁ ମଲ୍ଲିକ ଫେରାର ରହିଛି । ତେବେ ତାକୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବା ବୋଲି SP କହିଛନ୍ତି କହିଛନ୍ତି ।

Share this story