କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାନ

କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାନ

ଭାରତ ସମେତ ଅନେକ ଦେଶରେ କରୋନା ବିପଦ ଏବେ ବି ଜାରି ରହିଛି । ସାରା ଦେଶରେ କରୋନାର ନୂଆ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଏହି ସମୟରେ, ବଙ୍ଗଳା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାନ କୋଭିଡ୍ ୧୯ ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ନୁସରତଙ୍କର ସମସ୍ତ ମିଟିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବଙ୍ଗଳା ନିର୍ବାଚନ ପାଖେଇ ଆସୁଛି । ​​ନୁସରତଙ୍କର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହେବାର ପ୍ରଭାବ ବଙ୍ଗଳା ନିର୍ବାଚନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ, ନୁସରତ ତାଙ୍କ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା କଥାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ନୁସରତ ତାଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । ନୁସରତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଛାଡପତ୍ର ନୋଟିସ ପଠାଇଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ନୁସରତ ଏହାକୁ ଅମାନ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଛାଡପତ୍ର ଖବର ମଧ୍ୟରେ ନୁସରତଙ୍କ ନାମ ୟଶ ଦାସଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଡା ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ବିଷୟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ନୁସରତ କହିଥିଲେ, ‘ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ମାମଲା ପବ୍ଲିକ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ପାଇଁ ନୁହେଁ । ମୁଁ ଏହା ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ ।  ଲୋକମାନେ ମୋ କାମ କୁ ନେଇ ଜଜ କରନ୍ତୁ । ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ମୁଁ କାହା ସହିତ ସେୟାର କରିବି ନାହିଁ ।

Share this story